Обласний огляд-конкурс на кращу первинну профспілкову організацію

Обласний огляд-конкурс на кращу первинну профспілкову організацію

У рамках проголошення 2016-го роком первинної профспілкової організації та з метою удосконалення внутріспілкової роботи щодо зміцнення єдності і консолідації профспілкового руху, розвитку творчої ініціативи, підвищення ролі первинних профспілкових організацій у вирішенні завдань організаційного і фінансового зміцнення Профспілки обласна організація Профспілки працівників освіти і науки оголошує проведення у 2016 році обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію.

Обласний огляд-конкурс сприятиме підвищенню відповідальності керівників організаційних ланок за виконання норм Статуту та Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та посиленню мотивації профспілкового членства. Активізує діяльність лідерів та членів виборних профспілкових органів у питаннях захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, створення безпечних умов праці.

Досвід роботи кращих первинних профспілкових організацій буде висвітлюватись на сайті обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Положення

Оргкомітет

П-5-6

Прес-служба обласної організації Профспілки