Благодійна акція профспілок на Міжгірщині відбулася під час традиційного свята

Благодійна акція профспілок на Міжгірщині відбулася під час традиційного свята

У Міжгірському районі благодійна акція «Профспілки Закарпаття підтримують військовослужбовців 128-ої гірсько-піхотної бригади» відбулася під час традиційного свята «Проводи отар на полонину». Урочистості розпочалися в центрі селища Міжгір’я ходою святкової колони під звуки троїстих музик та у супроводі танцювальних колективів, а основне дійство проходило на Синевирському перевалі,  в урочищі Кам’янка.

            Відкриваючи свято, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль побажав вівчарям гарного полонинського літа, вручив кращим з них відзнаки за сумлінну працю та запалив вівчарську ватру.

У театралізованому святі на Міжгірщині взяли участь і представники профспілок Закарпаття: голова облпрофради Володимир Фленько, голови обласних організацій галузевих профспілок – працівників культури – Наталія Товтин, освіти і науки – Тетяна Повханич, текстильної та легкої промисловості – Магдалина Глушеня, директор обласного Будинку культури профспілок Ганна Табакович та зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат» обласного Будинку культури профспілок (художній керівник – заслужений працівник культури України Михайло Сачко).

У своєму виступі перед учасниками і гостями свята голова обласної ради профспілок Володимир Фленько наголосив, що благодійні пожертвування, зібрані під час свята на Міжгірщині та в інших районах і містах області, будуть вручені військовослужбовцям 128-ої гірсько-піхотної бригади у зоні АТО.

У концертній програмі з великим успіхом виступив профспілковий танцювальний колектив «Джерельця Карпат». Тепло зустрічали жителі та гості району кожен виступ цього самобутнього колективу. Юні аматори сцени виконали хореографічну композицію «Ми – діти Закарпаття», народні танці «Увиванець», «Лемківська коломийка» та «Гопак», а кожен їх номер супроводжувався оплесками численних присутніх на театралізованому святі.

Сергій Баранчиков

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

DSCF6383 DSCF6407 DSCF6421 DSCF6428