У закарпатському «Барвінку» завжди цікавий відпочинок для дітей

У закарпатському «Барвінку» завжди цікавий відпочинок для дітей

У мальовничому куточку Карпат, у передмісті Перечина, розташований дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський). Понад три десятиліття дарує він дітям радість відпочинку й оздоровлення.

Добра слава про «Барвінок» йде по всій Україні. Невипадково цього літа місцем відпочинку 44 дітей своїх працівників його обрала Київська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Володимир Лебедєв). І діти з Київщини залишились дуже задоволеними, розповідаючи про це організаторам оздоровлення.

У цю зміну разом з ними чудово відпочили і 45 дітей освітян нашого краю, які мають художні нахили. Свої роботи юні художники із задоволенням демонстрували голові Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяні Повханич, яка разом з головою Ужгородської міської організації профспілки освітян Михайлом Мегешем приїхали подивитися, як відпочивають і творчо збагачуються діти працівників освіти нашого краю.

Зворушливою і видовищною була урочиста церемонія закриття табірної зміни, на якій присутніх привітали голови обласних організацій профспілок: працівників житлово-комунального господарства – Іван Зелінський, освіти і науки – Тетяна Повханич, заступник Перечинського міського голови Любов Крижановська, директор КП «Комунальник» м. Перечин Володимир Герзанич. Чекала нагорода і на одного із закордонних спонсорів оздоровлення дітей у «Барвінку». Цього літа 52 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей з Перечина оздоровлюються тут, як і в попередні роки, за рахунок коштів Баварської общини з Німеччини. За особистий внесок в цю роботу Іван Зелінський вручив голові Баварської общини Іріс Трюбсветтер Почесну грамоту Федерації профспілок України у номінації «Батьківська турбота».

Оскільки урочиста церемонія відкриття табору відбувалася у день свята Івана Купала, вона проходила у формі театралізовано-видовищного дійства – з розкладанням вогнища, спалюванням Опудала, традиційними для свята персонажами. Все це поєднувалося з іграми, танцями, виступами співаків, різноманітними розвагами, приготуванням каші. Такий сценарій склали вихователі на чолі з начальником табору Ольгою Барзак.

Отже, у «Барвінку» на дітей завжди чекає цікавий відпочинок, насичений приємними емоціями та незабутніми враженнями.

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

P1130680 P1130682 P1130689 P1130698 P1130732