Зустріч профспілкових лідерів Міжгірщини

Зустріч профспілкових лідерів Міжгірщини

 

Федерація профспілок України оголосила 2017 рік  Роком  первинної профспілкової організації. Тому не дивно, що у містах і районах Закарпаття проходять зустрічі з головами первинних профорганізацій. Така     нарада    голів профорганізацій  різних галузей відбулася цього тижня у мальовничому куточку Закарпаття-Міжгір’ї.

Заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець у своєму виступі акцентував увагу на питаннях діяльності первинок щодо колдоговірної, фінансової роботи, охорони праці. Було дано рекомендації з питань організаційно-статутної діяльності первинних організацій.

Директор  Міжгірської міжрайонної виконавчої дирекції Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Василь Мишанич  більше уваги приділив питанню санаторно-курортного лікування, а саме реабілітаційного.

У своєму виступі голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько окреслив основні проблеми сучасного профспілкового руху, діяльності профспілок України і нашого краю щодо відстоювання прав та інтересів працюючих, в тому числі проведення протестних акцій профспілок за активної участі голів первинних профорганізацій різних галузей. Жваво обговорювалося питання, яке в даний час хвилює все працююче населення району – доплати для працівників , що проживають  у населенних пунктах  зі статусом гірського.

Учасники наради голів первинних профспілкових організаційприйняли резолюцію, яку було відправлено до Верховної Ради України, Президента України, КабінетуМіністрів України.

рис

Наталія Бедьо, голова

 первинної профспілкової організації

       Пилипецької ЗОШ ІІ-ІІІ ст.