Спартакіада «Фізкультура і спорт – запорука здоров’я»

Спартакіада «Фізкультура і спорт – запорука здоров’я»

26 квітня 2017 року на базі Заболотнянського дошкільного навчального закладу відбулося свято здоров’я – одинадцята районна спартакіада серед працівників двохгрупових дошкільних установ. У спартакіаді взяли участь 17 дошкільних навчальних закладів району, які були представлені спортивними командами. Працівники змагались з п’яти видів спорту: біг (30 м), стрибки у довжину з місця, дартс, туризм та спортивна естафета.

Головними суддями змагань були голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олег Попович та голова спортмасової комісії президії районного комітету – Іван Пинзеник.

Першим етапом  за головні призи спартакіади стали змагання з легкої атлетики. У стрімкому бажанні перемогти кращими стали команди профспілкових організацій:

  • з бігу – Імстичівського ДНЗ №2, Лозянського ДНЗ, Заболотнянського ДНЗ;
  • стрибків у довжину з місця – Дубрівського ДНЗ, Заболотнянського ДНЗ, Імстичівського ДНЗ №2.

На зміну легкій атлетиці прийшов цікавий і захоплюючий вид спорту – дартс. Кращих результатів у цих змаганнях добилися представники комад ДНЗ Дунковицького, Білківського №3, Дубрівського, Заболотнянського та Ільницького ДНЗ №4.

Наступним видом змагань стала спортивна естафета. Тут не було рівних командам Імстичівського ДНЗ №2, Заболотнянської та Дубрівської дошкільних установ.

Завершила спартакіаду змагання з туризму. Цей вид спорту введено у залік  районної спартакіади працівників дошкільних закладів вперше. Але це не стало перепоною у здобутті кращих результатів командами Малораковецького, Імстичівського ДНЗ №2, Білківського ДНЗ №2.

Свято вдалося на славу завдяки умілій організації дійства.

Подібні заходи є надзвичайно корисними, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, її широкого використання в загартуванні, оздоровленні та пропаганді здорового способу життя, сприяють згуртуванню колективів та обміну досвідом з фізкультурно-оздоровчої  роботи.

Суддівська колегія, підбивши підсумки змагань оголосила переможцем

спартакіади команду Заболотнянського ДНЗ (завідувач Черничко А.Ю.), друге місце виборола команда Імстичівського ДНЗ №2 (завідувач Звонар Л.В.), а третє місце дісталось команді Білківського ДНЗ №2 (завідувач Паньканинець І.О).

                                                       Ганна Фулитка, головний  спеціаліст відділу 

освіти,  член Іршавської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки