Незабутній відпочинок мукачівських школярів у таборі «Водограй»

Незабутній відпочинок мукачівських школярів у таборі «Водограй»

     Дитинство – найчудовіша пора в житті, найкращі моменти  якого, безумовно, пов’язані з відпочинком, іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули.

    Правильно організований  відпочинок, незабутні приємні враження , бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою – чи не цього прагнуть всі батьки?

    Саме тому під час літніх  канікул з 16 по 29 червня 2017 року Мукачівською  міською  організацією Профспілки працівників освіти і науки було організовано оздоровлення та   відпочинок дітей в таборі «Водограй», який розташований у с. Чинадієво Мукачівського району.

     25 дітей освітян міста Мукачева мали можливість провести  канікули у дитячому таборі далеко від рідні. Такий відпочинок допомагає дітям отримати необхідні життєві навички:  зміцнюється здоров’я,  формуються ціннісні орієнтації вчитися бути самостійним, комунікабельним, корисним для колективу, реалізовувати себе.

     ТзОВ «Водограй» – це один із найкращих таборів Закарпаття. В таборі створені прекрасні умови для проживання в 2-3-х місних номерах. Велика озелена впорядкована територія, конференц-зал,  соляна кімната, футбольний, баскетбольний та волейбольний майданчики.  Високий рівень  харчування – шведська лінія + підвечірок.

    Але найбільше, що запам’яталось нашим школярам, – це добре організована виховна робота та дозвілля. Для дітей проводились  різноманітні пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі інтелектуальні  ігри, танці,тематичні гуртки. Відпочинок у таборі для них – це відкриття себе, здібностей і талантів, здійснення найзаповітніших мрій, можливість знайти нових цікавих друзів.

    Здорові і щасливі, переповнені цікавими спогадами  діти повернулися додому і плекають мрію про майбутній відпочинок в наступному році.

    Пам’ятайте, дитина, яка оздоровилася і набралася сил, зарядилася енергією сонця, лісу, красою Карпат  використовуватиме цю енергію цілий рік. Вона і хворіти буде менше, і вчитися краще!

497NyfxQfP8-min VA7y5uluZGw-min Z32M3YCq-j4-min0pFMga5mpKY11JcUX5EPBgAUfXMjDhz78FYxAv0Xmpk0LPcgUHZ6B9YniHf-u4NCx4omgsoyWjaAM

                                             Христина Михайлова, голова Мукачівської міської

                                            організації    Профспілки працівників освіти і науки