Підкорення вершини

Підкорення вершини

У рамках проведення заходів з нагоди відзначення на Міжгірщині Дня Незалежності  та Дня Прапора  минулої неділі було здійснено патріотичний підйом на найвищу вершину на межі Міжгірського та Іршавського райнів –гору Кук, висота якої становить 1361 м.

Учасниками цього дійства стали представники майже всіх організацій району (а їх було більше двох сотень). Та, мабуть, найчисленнішими були представники освітньої галузі. Це і Колочавська ЗОШ І-ІІІст. №1, і  Колочавський НВК, Горбівська ЗОШ І-ІІст, Репинська ЗОШ І-ІІІст, ДЮСШ, працівники відділу освіти. Дорадно відмітити , що поряд з дорослими були і діти, адже саме такими моментами і виховується почуття патріотизму.

        Здолавши 27 км по гірських дорогах машинами, іноді пішки, біля підніжжя гори учасники урочистої ходи розгорнули один з найбільших жовто-блакитних прапорів, довжиною 30 метрів, і співаючи Гімн України, піднялись на вершину. Там мешканці  двох районів символічно розгорнули Державні  Прапори, що підтвердило  єдність між усіма присутніми, адже не важливо хто  з якого району чи області, головне, що всі – українці.

Після проведення урочистого підняття прапора учасники весело  потанцювали та поспівали українських пісень за чудовим  святковим обідом.

Даний захід дав вкотре пересвідчитись у тому, що український патріотичний дух незломлений та нескорений, йому не страшні – ні пекуче сонце, ні вітер, ні стрімкі підйоми та спуски гори, ні бездоріжжя.

IMG_06711 IMG_06961 IMG_07221 IMG_07721 IMG_08761

                                                                    Тетяна Пішта, учасник заходу,

голова первинної профспілкової

 організації Горбівської ЗОШ І-ІІ ст.