Спартакіада «Здоров’я» серед працівників закладів дошкільної освіти Іршавського району

Спартакіада «Здоров’я» серед працівників закладів дошкільної освіти Іршавського району

     17 квітня 2018 року на базі Великораковецького дошкільного навчального закладу №2 відбулося свято здоров’я – ХІІ районна спартакіада серед працівників трьох групових закладів дошкільної  освіти. У спартакіаді взяли участь 12 дошкільних навчальних закладів району, які були представлені спортивними командами. Працівники змагались з семи видів спорту: біг (30 м), стрибки у довжину з місця, дартс, туризм та спортивна естафета.

   Головними суддями змагань були голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олег Попович та голова спортмасової комісії президії районного комітету Профспілки  – Іван Пинзеник.

    Першим етапом  за головні призи спартакіади стали змагання з легкої атлетики. У стрімкому бажанні перемогти кращими стали команди профспілкових організацій:

  • з бігу Великораковецького ДНЗ №2, Великораковецького ДНЗ №3, Луківського ДНЗ, Зарічанського ДНЗ;
  • стрибків у довжину з місця Великораковецького ДНЗ №2, Зарічанського ДНЗ, Кушницького №2.

    На зміну легкій атлетиці прийшов цікавий і захоплюючий вид спорту – дартс.  Кращих результатів у цьому виді спорту добилися представники комад ДНЗ: Ільницького №3, Греблянського, Лисичівського, Кушницького №2 .

    Наступним видом змагань стала спортивна естафета. Тут не було рівних командам Ільницького ДНЗ №3, Великораковецького №2 та Лисичівського дошкільних установ.

    Туризм завершив спартакіаду змагань, який введено у залік  районної спартакіади працівників дошкільних закладів освіти з 2017 року. Але це не стало перепоною у здобутті кращих результатів командами Сухівського, Ільницького №3, Лисичівського та Греблянського закладів дошкільної освіти.

    Свято вдалося на славу завдяки спільній роботі організаторів та колективу Великораковецького ДНЗ №2.

    Подібні заходи є надзвичайно корисними, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, її широкого використання в загартуванні, оздоровленні та пропаганді здорового способу життя, сприяють згуртуванню колективів та обміну досвідом з фізкультурно-оздоровчої  роботи.

     Суддівська колегія, підбивши підсумки змагань оголосила переможцем спартакіади команду Лисичівського ДНЗ (завідувач Олегаш Г.В., голова профкому Наталія Райда), друге місце виборола команда  Великораковецького ДНЗ №2 (в.о.завідувача  Савко Н.Ю., голова профкому Ганна Тодавчич), а третє місце розділили між собою команди  Ільницького ДНЗ №3 та Зарічанського ДНЗ (завідувачі  Котубей М.М., та Лакатош М.Ю., голови профкому Марина Бряник та Марина Химинець).

                                                         Ганна Фулитка – головний  спеціаліст

відділу  освіти Іршавської РДА,

  член Іршавської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки