Питання оздоровлення у центрі президії комітету обласної організації Профспілки

Питання оздоровлення у центрі президії комітету обласної організації Профспілки

   26 квітня 2018 року у малому залі засідань обласної ради профспілок відбулось ХVІII засідання президії комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

   Так, виходячи з перепитій навколо Будинку профспілок у Закарпатській області та на виконання постанови Ради ФПУ від 29.03.2018р. №Р-4-4 «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові» та постанови президії облпрофради від 17.04.2018 р. № П-20-1 було прийнято рішення взяти участь в попереджувальній акції протесту профспілок на захист своїх майнових прав щодо будівлі профспілок, яка відбудеться в м.Ужгороді 16 травня  2018 року на пл. Народній, 5.

   Виступаючи з другим питанням порядку денного «Про відзначення десятиріччя освітянського часопису «Профспілкове щодення» голова обласної організації Тетяна Повханич відмітила, що освітянський часопис у березні 2018 року відзначив свій перший, молодий ювілей – 10 років від дня виходу першого номера. Тож, з нагоди ювілею профспілкового видання були нагороджені Почесними грамотами обласної організації Профспілки його активні дописувачі, а саме: Олена Бута, голова Міжгірської районної організації профспілки працівників освіти і науки; Христина Михайлова, голова Мукачівської міської організації профспілки працівників освіти і науки; Олег Попович, голова Іршавської районної організації профспілки працівників освіти і науки та Йосип Свадеба, голова Перечинської районної організації профспілки працівників освіти і науки.

   Про організацію оздоровлення дітей та підлітків у стаціонарних таборах влітку 2018 року, про оздоровлення членів галузевої Профспілки у клінічних санаторіях «Авангард» та «Лісова пісня», а також у ДП «Сонячне Закарпаття» та ДП «Санаторій «Шаян» присутніх проінформувала головний бухгалтер обласної організації Профспілки Наталія Кробинець.

   Завершив тему щодо підготовки до літнього оздоровлення спеціаліст з інформаційної роботи обласної організації профспілки Федір Смірнов. Він повідомив про організацію оздоровлення та відпочинку працюючих в освітніх закладах області та їх дітей влітку 2018 року на базі відпочинку «Галчонок», смт. Затока, Одеської області.

  За усіма названими питаннями президія прийняла відповідні постанови.

Прес-служба обласної організації Профспілки