Пленум обласної організації Профспілки проаналізував роботу Сторін галузевої Угоди

Пленум обласної організації Профспілки проаналізував роботу Сторін галузевої Угоди

   26 квітня 2018 року у малому залі засідань обласної ради профспілок відбулось VIII засідання пленуму комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

   У роботі пленуму взяли участь начальник відділу фінансово-економічного, бухгалтерського обліку та звітності департаменту освіти і науки облдержадміністрації, члени комітету обласної організації Профспілки, голови виборних профспілкових організацій, які не є членами комітету обласної організації Профспілки, працівники апарату обласної організації.

   Перше питання порядку денного «Про стан виконання зобов’язань Сторонами соціального діалогу за обласною угодою між департаментом освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації та обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки на 2017-2020 роки» висвітлила голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Тетяни Повханич.

   Тетяна Федорівна у своєму виступі наголошувала, що в рамках соціального партнерства у законодавчому полі України шляхом переговорів в інтересах працівників галузі станом на 01.04.2018 року в закладах освіти області укладено 1017 колективних договорів, які зареєстровані у відповідності до законодавства та охоплюють 46029 працівників. У всіх закладах та установах освіти, де діють первинні профспілкові організації, укладені колективні договори.

   Також було відмічено, що обласна, територіальні організації Профспілки, профспілкові комітети освітніх закладів здійснюють контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, беруть участь у встановленні різних надбавок та доплат, надають працівникам закладів освіти необхідну правову та консультативну допомогу з питань оплати праці, що передбачено обласною, територіальними Угодами та колективними договорами на місцях. Однак, через недофінансування освітніх закладів не у повній мірі виплачуються передбачені Угодою та колективними договорами доплати та надбавки до окладів.

      Прийняті Кабінетом Міністрів України постанови від 22 січня 2018 року № 22 щодо підвищення на 10% посадових окладів та ставок заробітної плати педпрацівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції, та № 23 про збільшення до 30% граничного розміру надбавки за престижність педагогічної праці педагогічним працівникам з розмежуванням їх у часі залежно від педагогічних посад, типів закладів освіти, предметів навчального плану та запровадження нижньої межі надбавки в розмірі 5% призвели до зниження розміру надбавки порівняно з домовленостям Сторін, зафіксованих в Угоді, що викликало незадоволення у трудових колективах. Також існує ряд проблем щодо доплат до розміру мінімальної зарплати, стипендіального забезпечення, виплат винагороди за сумлінну працю тощо.

   Від сторони Соціального партнера начальник відділу фінансово-економічного, бухгалтерського обліку та звітності департаменту освіти і науки облдержадміністрації Мар’яна Ремета проінформувала присутніх про виконання пунктів Угоди щодо створення умов для стабільного розвитку освітньої галузі, забезпечення соціальних гарантій, пільг і компенсацій працівникам галузі, оплати праці тощо.

В обговоренні першого питання взяли участь голови міських, районних та вузівських організацій профспілки, які акцентували на тому, щоб домагатися виконання Соціальним партнером пункту 6.1.8 Галузевої угоди, при перегляді і введенні нових умов та оплати праці не допускати дискримінації в оплаті праці педагогічних працівників, які фінансуються з різних бюджетів, домагатися встановлення їм одночасного підвищення посадових окладів та фіксованих надбавок і доплат до них.

   Згодом було відзначено переможців обласного етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці у 2017 році.

   Так, за досягнення найкращих успіхів у реалізації положень колективних договорів щодо створення безпечних умов праці і навчання, активну участь в обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці Почесними грамотами та грошовими винагородами були відзначені  колективи:

         – Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівського району (переможець обласного етапу в І категорії, 3000 тисячі гривень);

– Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району (2-е місце в І категорії,  2000 тисячі гривень);

– Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови (2-е місце в І категорії, 2000 тисячі гривень).

    Завершення пленуму вийшло не менш урочистим. Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки» за особливі заслуги перед профспілковим рухом – понад 10 років активної профспілкової роботи, та з нагоди ювілейних дат були відзначені голова первинної профспілкової організації працівників та співробітників ДВНЗ «УжНУ» Тамара Суран та голова Мукачівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки Юрій Федорчук.

Більше фото тут

Прес-служба обласної організації Профспілки