Фінансування освіти на місцях – відповідь Закарпатської обласної державної адміністрації

Фінансування освіти на місцях – відповідь Закарпатської обласної державної адміністрації

    Як уже повідомлялося, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував листи до усіх обласних рад та обласних державних адміністрацій з приводу необхідності вжиття заходів для поліпшення стану фінансового забезпечення закладів і установ освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів.

    На лист Профспілки надходять відповіді від місцевої влади. 

    Так, Закарпатська обласна державна адміністрація на звернення Профспілки повідомила, що у містах обласного значення та окремих ОТГ виникла потреба у додаткових обсягах освітньої субвенції з державного бюджету на оплату праці з нарахуваннями педагогічного персоналу.

   Крім того, станом на 1.04.2018 року у 10 із 13 районів області не забезпечено асигнуваннями потребу в коштах на оплату праці з нарахуваннями непедагогічних працівників установ загальної освіти в сумі 57 054,6 тис.грн. та працівників дошкільної освіти – 42 948,5 тисяч гривень.

   Також було зазначено, що напрями розподілу залишку освітньої субвенції в межах законодавства визначаються на підставі клопотань відповідних органів з питань освіти, які є головними розпорядниками коштів освітньої субвенції на місцях і володіють вичерпною інформацією щодо необхідності першочергового її спрямування.

zakarpattya_oda

Прес-служба обласної організації Профспілки