Ювілейний День здоров’я у Мукачівському НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. – гімназія»

Ювілейний День здоров’я у Мукачівському НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. – гімназія»

5 травня 2018 року в  Мукачівському  НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст. – гімназія»  проведено Ювілейний, 5-ий День здоров’я, який підготували вчителі фізичної культури Дьорка Михайло Павлович  та Пуга Сергій Васильович з метою  активізації та впровадження в повсякденне життя освітян та учнів фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя.

Традиційно, в рамках свята, відбулася лінійка, на якій були нагороджені грамотами та медалями 10 кращих спортсменів-гімназистів у різних видах спорту. Нагороджено кубком найкращий спортивний клас. Педагоги організували та провели різноманітні спортивні заходи: відбувся турнір з тенісу, весело пройшло перетягування канату, команда старшокласників та команда вчителів змагалися у чесній грі з футболу та волейболу, пройшов турнір з армреслінгу, конкурс “Кращий гімнаст”,  відбувся фінал кубку гімназії з футболу.

У святі прийняли участь і представники МЦПО, які влаштували майстер-клас з туристичної переправи. Всі спортсмени були задоволені, а переможці нагороджені.

Грамотою за вагомий внесок у справу розвитку Кіокушин-кан Карате в Мукачеві була нагороджена і директор закладу освіти  Бойко Андріана Тиберівна. Присутні на цьому заході діти, вчителі, батьки та гості, отримали купу позитивних емоцій та заряд спортивної бадьорості.

Хочеться подякувати спонсорам свята: голові міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Михайловій Христині Степанівні та голові Федерації Кіокушин-кан Карате Закарпаття Ігорю  Капурі, які подарували гімназістам м’ячі та медалі.

   

   

Наталія Шестак,  модератор сайту

Мукачівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст. – гімназія»