Туристичні змагання освітян Хустського району – 2018

Туристичні змагання освітян Хустського району – 2018

   Початок відпусток працівники освіти відзначили традиційно – туристичне вогнище, бограч і пісня. 21 червня 2018 року в с.Рокосово урочищі Бойково, Хустського району зібрались близько ста освітян, щоб спробувати свої сили в туристичному багатоборстві. Туризм, як вид активного відпочинку, є дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого підростаючого покоління. Туризм охоплює мільйони людей.

   Тому Хустська районна організація Профспілки працівників освіти і науки прагне долучити до цього виду активного відпочинку якнайбільше членів профспілки. В програму змагань входила коротка дистанція «Командна смуга перешкод» з техніки туристського багатоборства та конкурсна програма, що включала: представлення команди, укладання туристичного рюкзака, в’язання туристичних вузлів, розпалювання вогнища, встановлення намету, приготування їжі в польових умовах. Найкращими на дистанції «Командна смуга перешкод» стала команда Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст., яка посіла І місце. Друге місце зайняла команда Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – команда Кривського НВК І-ІІІ ст. Кожна з команд отримали цінні призи від Хустської районної профспілкової організації працівників освіти.

   В інших конкурсах теж визначились переможці. Кращу підготовку привітання (назва, девіз, речівка, пісня, емблема) провели в Кривському НВК І-ІІІ ст. Розпалювання вогнища швидше далося команді Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Першими розклали намет туристи з Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. В укладанні рюкзака вони теж були кращими. Неперевершеними у приготуванні їжі в польових умовах були куховари з Велятина. А в’язати вузли найкраще вміють у Копашнівській ЗОШ І-ІІІ ст.

   Можна твердо сказати, що учасники змагань до літнього відпочинку готові. Всі отримали позитивні емоції від спілкування та активного відпочинку. Районна організація Профспілки висловлює щиру вдячність всім учасникам, керівникам навчальних закладів та працівникам Станції юних туристів за допомогу у проведенні змагань і запрошує надалі підтримувати активний відпочинок та пропагувати здоровий спосіб життя.

Більше фото ТУТ

Анжеліка Фетько, голова районної

організації Профспілки працівників освіти і науки