Профспілкова нагорода – освітянському виданню Закарпаття

Профспілкова нагорода – освітянському виданню Закарпаття

   Інформаційна діяльність – один з пріоритетних напрямків роботи Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки (голова Тетяна Повханич). Досвід роботи найчисельнішої  в нашому краї облорганізації профспілки щодо проведення системного навчання профспілкових працівників і активу, формування позитивного іміджу галузевої  профспілки із застосуванням інформаційних технологій схвалено президією облпрофради.

  Важливу роль в інформаційному  забезпеченні  діяльності обласної, міськрайонних, первинних профспілкових організацій галузі відіграє єдине в нашому краї профспілкове видання – «Профспілкове щодення» обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

   У зв’язку з 10-річчям виходу в світ першого номера  Федерація профспілок України нагородила Почесною грамотою видання освітян  Закарпаття (шеф-редактор Тетяна Повханич, відповідальний за випуск Федір Смірнов) за високий професіоналізм, активну життєву позицію у відстоюванні прав та інтересів членів профспілки, об’єктивне висвітлення профспілкового життя спілчан та з нагоди 10-річчя  освітянського видання.

   Голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько вручив нагороду ФПУ  голові обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Тетяні Повханич.

Прес-служба обласної організації Профспілки