Змагання з волейболу серед освітян України – стартували!

Змагання з волейболу серед освітян України – стартували!

   8 листопада 2018 року у Києві на базі школи № 104 ім. О. Ольжича стартували Всеукраїнські змагання з волейболу серед членів галузевої Профспілки працівників освіти і науки України.

   Всеукраїнські змагання з волейболу у рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки проводяться вперше. Участь у заході беруть понад 150 учасників із 15 команд.

   Урочисту ноту відкриття розпочала голова оргкомітету змагань, заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко, яка підкреслила, що волейбол – комбінаційний вид спорту, де кожен гравець відповідає за свою частину майданчика. І від спритності, реакції і злагодженості команди залежить успіх! Вона побажала усім учасникам змагань захоплюючої гри та нових перемог!

   Заступник Голови Профспілки Сергій Романюк привітав спортсменів із справжнім святом спорту і побажав їм вміло використовувати свої награні схеми і фірмові прийоми задля цікавої але чесної гри.

   Від імені школи № 104 ім. О. Ольжича, на базі якої проводиться змагання, спортсменів привітавдиректор ЗОШ Юрій Ніцу. А Головний суддя змагань Сергій Лемещук пообіцяв, що уся суддівська бригада буде виконувати свої обов’язки чесно і неупереджено, в істинно спортивному дусі в ім’я честі усіх команд.

   Змагання проводяться за сприяння Федерації волейболу України. Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює суддівська колегія, склад якої затвердив голова Профспілки за поданням Федерації волейболу України.

   Змагання серед освітян проводитимуться у 2-х окремих лігах – «А» і «Б». Ліга «А» – команди зі складу працівників закладів освіти (загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, закладів вищої освіти та установ галузі освіти, члени галузевої Профспілки). Ліга «Б» – особи, які навчаються, і є членами галузевої Профспілки.

  Серед учасників змагань і команда-представник від Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки. Честь представляти область випала наступним освітянам: Колнишевій Ларисі, вчителю  фізкультури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13; Пензеник Віті, тренеру-викладачу Іршавської ДЮСШ; Ользі Попович, методисту НВК «Веселка» м.Ужгород; Анатолію Яковлєву, вчителю фізкультури Королівської ЗОШ І-Ш ст., №1 Виноградівського р-ну; Олександру Андрусяку, тренеру Виноградівської ДЮСШ; Василю Луканинцю, заступнику директора Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Олександру Поппу, тренеру Іршавської ДЮСШ та тренеру-представнику команди Василю Іванко, заступнику директора ЗОДЮСШ.

    Змагання проводяться за офіційними правилами гри у волейбол, затвердженими 35-м Конгресом Міжнародної федерації волейболу і триватимуть до 10 листопада.