Профспілки Закарпаття: підсумки передплати видань Федерації профспілок України

Профспілки Закарпаття: підсумки передплати видань Федерації профспілок України

   На засіданні Президії Закарпатської облпрофради розглянуто підсумки передплати на профспілкові видання Федерації профспілок України на 2019 рік. За даними обласної дирекції ПАТ «Укрпошта» станом на 15 лютого в області передплачено 787 примірників газети «Профспілкові вісті» та 246 примірників «Бібліотечки голови профспілкового комітету».

   Згідно Постанов Президії ФПУ та облпрофради обласним організаціям галузевих профспілок було рекомендовано провести передплату газети «Профспілкові вісті» відповідно до кількості профспілкових комітетів у галузях.
Аналіз інформацій, отриманих від обласних організацій галузевих профспілок, свідчить, що найбільше профспілкових видань передплатили профорганізації працівників освіти і науки (Тетяна Повханич ), охорони здоров’я (Володимир Турок), культури (Наталія Товтин ), державних установ (Діана Гондорчин ), «Укрелектропрофспілки» (Володимир Бокотей).
Рекомендовані показники передплати – кожним профкомом галузі виконали обласні організації профспілок працівників торгівлі, громадського харчування та послуг (Галина Сваричевська), машино – і приладобудування (Василь Пазяк), Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» (Василь Гецко), Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» (Євгенія Левицька), текстильної та легкої промисловості (Магдалина Глушеня), лісових галузей (Володимир Ільков).
Президія облпрофради висловила подяку головам обласних організацій, райміськкомів галузевих профспілок, профспілкових комітетів, керівникам та головам профкомів санаторіїв ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ТОВ «Закарпаттурист» за проведену роботу щодо організації і проведення передплати на профспілкові видання Федерації профспілок України.
Передплата на всеукраїнські профспілкові видання на нинішній рік у Закарпатті продовжується. Адже інформаційна робота – один з важливих напрямків діяльності профспілок нашого краю.
– У 2019 році кожна десята газета «Профспілкові вісті» передплачена у Закарпатті, – підсумовує голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько. – Спільними зусиллями нам потрібно підтримувати імідж головного профспілкового видання України.

Прес-служба обласної ради профспілок