«Останнє танго в Хусті»

«Останнє танго в Хусті»

   Під такою назвою подивились виставу освітяни Хустського району, присвячену 80-річчю трагедії Карпатської України. Організований похід до театру був ініційований Хустською районною  організацією профспілки працівників освіти і науки з метою долучення своїх спілчан до вагомої події у мистецькому житті краю, а саме – відкриття оновленого приміщення Закарпатського обласного театру драми та комедії та прем’єри вистави письменника О.Гавроша  «Останнє танго в Хусті» (режисер-постановник В`ячеслав Давидюк).

   «Останнє танго у Хусті» – це розповідь про революційний театр 1939 року, який діяв кілька місяців у Хусті, такий собі театр у театрі. Про молодих хлопців і дівчат, які стали передовим загоном вояків-митців. Разом з талановитими акторами глядачі з перших хвилин відчули атмосферу тих часів, поринули в ті тривожні дні і пережили трепетні миті суспільних процесів. У залі панував дух справжнього патріотизму і вагомості значення Карпатської України. Прониклива гра акторів, можна сказати формат 3D, що надзвичайно зближує, неперевершена гра оркестру, нова акустична система, світлові та звукові ефекти – все сприяло створенню неймовірної атмосфери та незабутніх вражень. Дуже потужна робота. Хочеться повертатись сюди знову і знов. Публіка аплодувала стоячи.

   Велика вдячність всій команді театру за емоційну насолоду, за значний внесок у зміцнення духовності наших краян, за неймовірні враження, які даруєте глядачам, за чудову можливість насолоджуватися театральним мистецтвом. Нехай ваш талант і творчі здобутки натхненно служать на благо рідного міста і далеко за його межами. Нехай новими творчими задумами повниться кожен ваш день.

Анжеліка Фетько, голова Хустської районної

організації Профспілки працівників освіти і науки