Обласний фестиваль «Воскресни, писанко!» розпочався в місті Ужгороді

Обласний фестиваль «Воскресни, писанко!» розпочався в місті Ужгороді

   П’ятий рік поспіль на площі Народній в місті Ужгороді проходить обласний  фестиваль – конкурс «Воскресни, писанко!», в якому приймають участь переможці місцевих етапів з усіх адміністративнотериторіальних одиниць області, навчальні заклади обласного підпорядкування системи освіти та заклади  професійно – технічної освіти.

   На головній площі обласного центру, навпроти Будинку профспілок  розгорнули Пасхальне містечко, де «розквітли» близько 60 великодніх дерев, на кожному з яких – сотні писанок. Їх привезли з різних куточків Закарпаття.

   Пасхальні  композиції дійсно вражають. Тисячі писанок виготовлені у різних техніках: бісер, стрічки, насіння, нитки, карамель, тощо. Крім композицій,  учасники  фестивалю – конкурсу представили художні вишивки святкової тематики для великоднього кошика.

На відкриття фестивалю приїхали педагоги, школярі, студенти з усіх районів області. Для бажаючих проводилися  майстер – класи, представлено традиції писанкарства. Переможців конкурсу буде відзначено.

Профспілка  працівників освіти і науки  – найбільша за чисельністю серед галузевих профспілок нашого краю, вона об’єднує понад 55 тисяч спілчан  – половину в усьому Закарпатті. Голова обласної організації профспілки Тетяна Повханич вважає організацію фестивалю «Воскресни, писанко!» одним з іміджевих   заходів у галузі,  і тому профспілка приймає активну участь у його проведенні.

На відкритті фестивалю були  керівники Закарпатської облпрофради, обласних організацій галузевих профспілок.

Писанкове містечко прикрашатиме площу Народну до 7 травня.

 Сергій Баранчиков, завідувач відділу

організаційно-гуманітарної роботи 

Закарпатської облпрофради