Спартакіада «Здоров’я» серед працівників закладів дошкільної освіти Іршавщини

Спартакіада «Здоров’я» серед працівників закладів дошкільної освіти Іршавщини

   14 травня 2019 року на базі Приборжавського дошкільного навчального закладу №2 відбулося свято здоров’я – чотирнадцята районна профспілкова спартакіада серед працівників 4 -7 групових закладів дошкільної  освіти. У спартакіаді взяли участь 10 дошкільних навчальних закладів району, які були представлені спортивними командами. Працівники змагались з п’яти видів спорту: біг (30 м), стрибки у довжину з місця, дартс, туризм та спортивна естафета.

   Головними суддями змагань були голова Іршавської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ярослав Цендра та голова спортивно-масової комісії президії районної організації профспілки – Іван Пинзеник.

   Першим етапом  за головні призи спартакіади стали змагання з легкої атлетики. У стрімкому бажанні перемогти кращими стали команди профспілкових організацій:

  • з бігу Осійського, Великораковецького ДНЗ №4 та Ільницького ДНЗ №1;
  • стрибків у довжину з місця Брідського, Ільницького ДНЗ №1 та Довжанського ДНЗ №2.

На зміну легкій атлетиці прийшов цікавий і захоплюючий вид спорту – дартс. Кращих результатів у цьому виді спорту добилися представники команд наступних закладів дошкільної освіти: Приборжавського №2, Білківського №1 та Великораковецького №4.

Наступним видом змагань стала спортивна естафета. Тут не було рівних командам Приборжваського ДНЗ №2, Вільхівського  та Брідського дошкільних установ.

Завершальним етапом змагань став туризм, що складався з 3дисциплін та який було введено у залік  районної профспілкової спартакіади працівників дошкільних закладів. Але це не стало перепоною у здобутті кращих результатів командами Великораковецького №4, Ільницького №1, Довжанського №1 закладів дошкільної освіти.

   Свято вдалося на славу завдяки умілій організації.

  Подібні заходи є надзвичайно корисними, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, її широкого використання в загартуванні, оздоровленні та пропаганді здорового способу життя, сприяють згуртуванню колективів та обміну досвідом з фізкультурно-оздоровчої  роботи.

  Суддівська колегія, підбивши підсумки змагань оголосила переможцем спартакіади команду Брідського ДНЗ (завідувач Огар М.Ю.), друге місце виборола команда  Ільницького ДНЗ №1 (завідувач  Сочка Н.П.), а третє місце розділили між собою команди Приборжавського ДНЗ №2 та Великораковецького ДНЗ №4 (завідувачі Ісак К.І. та Куруц Л.М.).

 Ганна Фулитка, головний спеціаліст відділу освіти

Іршавської райдержадміністрації , член Іршавської

                                                 районної організації Профспілки працівників освіти і науки