Іршавський районний центр позашкільної освіти у профспілковій спартакіаді освітян району!

Іршавський районний центр позашкільної освіти у профспілковій спартакіаді освітян району!

   Протягом навчального року команда первинної профспілкової  організації Іршавського районного центру позашкільної роботи (директор Іван Терпай, голова первинної профспілкової організації Ольга Боднар) активно приймала участь у ХІХ профспілковій освітянській спартакіаді!

   Слід зазначити, що це перша спартакіада  у якій ми приймали участь як новостворена профспілкова організація, але не перша для членів профспілки.

   Цього року  проведено 5  спортивних змагань з наступних видів: волейбол, дартс, стрільба, сімейні старти, туризм.  Ми не пропустили жодного з них, що і відіграло важливу роль у кінцевому результаті. У спорті перемагає сильніший та досвідченіший, але з власного досвіду, як голова профспілки вже більше 10 років, можу наголосити, що не останнім фактором у змаганнях стає так зване везіння. А фортуна цього разу була на нашому боці.

  Хоча не у всіх видах змагань ми посідали призові місця, але у загальному підсумку спартакіади команда нашої профорганізації зуміла вибороти почесне ІІІ місце !

   Дякую всім членам профспілкової організації за активну підтримку, а команді за участь та жагу до перемоги у змаганнях! Думаю і надалі ми будемо активними учасниками освітянської спартакіади, адже це не тільки пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку, але і можливість поспілкуватися, відчути здоровий спортивний дух, конкуренцію та вдосконалювати свою майстерність з окремих видів спорту.

Ольга Боднар , голова первинної профспілкової

організації Іршавського райЦПР