Семінар-навчання профспілкових бухгалтерів та скарбників

Семінар-навчання профспілкових бухгалтерів та скарбників

   13 червня 2019 року у м. Ужгород відбувся семінар-навчання бухгалтерів та скарбників структурних підрозділів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

У першій частині семінару було розглянуто наступні питання:

Оподаткування неприбуткових організацій;

– Податкові новації – 2019;

– Актуальні питання бухгалтерського обліку.

    Основну інформацію та ввідну лекцію для фахівців прочитала головний бухгалтер обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Наталія Кробинець. Вона акцентувала увагу на тому, що для збереження юридичною особою статусу неплатника податку на прибуток важливим є не джерело отримання доходів, а напрям використання коштів. А отже, основне – це передбачити у кошторисі статті витрат, необхідні для досягнення мети,  реалізації цілей і завдань, напрямів діяльності, визначених установчими документами.

    Друга частина семінару була  приурочена практичним питанням: складання штатного розпису організації, приведення назв посад у відповідність до Класифікаційного довідника професій, дотримання трудового законодавства, перевірки інспекцій Держпраці.

     Продовжуючи роботу семінару, головний бухгалтер поінформувала про фінансову звітність, ведення бухгалтерського обліку у профспілкових організаціях згідно нового плану рахунків у територіальних організаціях Профспілки.

       Заключна частина включала обмін думками, відповіді на запитання.

Прес-служба обласної організації Профспілки