Семінар-навчання з особливостей проведення державної реєстрації громадських об’єднань

Семінар-навчання з особливостей проведення державної реєстрації громадських об’єднань

   25 липня 2019 року відбувся черговий семінар для голів  міських, районних організацій Профспілки, голів первинних профспілкових організацій закладів вищої освіти з питань особливостей проведення державної реєстрації громадських об’єднань.

   Семінар відбувся за участі голови Закарпатської обласної організації Профспілки Тетяни Повханич, юрисконсульта обласної організації  Ганни Ключевської та заступника начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Тетяна Маркусь.

   Учасники семінару розглянули питання легалізації первинних профспілкових організацій та порядок внесення їх в єдиний державний реєстр, особливості та порядок державної реєстрації новостворених первинних профспілкових організацій та багато інших питань, що стосуються змін в законодавстві.

   Також учасники семінару мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на запитання з розглянутої тематики та методичну розробку «Особливості проведення державної реєстрації громадських об’єднань».

 

Прес-служба обласної організації Профспілки