Щирі вітання з нагоди ювілейного Дня народження

Щирі вітання з нагоди ювілейного Дня народження

        18 липня на життєву сторінку календаря завітав Ювілейний День народження до голови Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України   прекрасного керівника, професіонала своєї справи, компетентної, вольової і доброзичливої людини, яка гідно здійснює захист правових та  соціально-економічних гарантій працівників галузі  – Тетяни Федорівни Повханич.

               Шановна Тетяно Федорівно!

   У цей святковий день  прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Ювілейного Дня народження!

   Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток освіти,  забезпечили повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

   Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

  Бажаємо Вам, дорога Тетяно Федорівно, невичерпних творчих сил, натхнення і процвітання! Хай завжди щедрою на успіхи буде профспілкова  нива!

З Днем народження  ми Вас вітаєм,
І бажаєм на всі літа:
Будьте такою, як ми Вас знаєм,
Проста, поважна і всім дорога.
Хай і щастя, і сонця вітрила,
Мчать Ваш човен до тої землі,
Де панує лиш радості сила,
Де збуваються мрії усі.

                               З повагою, голови міських, районних організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти та виконавчий

 апарат обласної організації Профспілки