Планове засідання президії комітету обласної організації Профспілки

Планове засідання президії комітету обласної організації Профспілки

   26 листопада 2019 року в м. Ужгород відбулося розширене засідання президії комітету Закарпатської обласної організації Профспілки.

   Про хід звітів і виборів в структурних ланках обласної організації Профспілки присутніх проінформувала спеціаліст обласної організації Профспілки Ірина Івановчик.

Так, станом на 26 листопада 2019 року звітно-виборні збори, конференції відбулись у:

– 776 з 1000 (або 77,6 %) первинних профспілкових організаціях установ і закладів освіти;

– 2 з 3-х (67 %)  інших організаціях Профспілки, що перебувають на профспілковому обліку (ЗОШ №1 та №2 м.Чоп).

Розпочалася звітно-виборна кампанія у  районних організаціях Профспілки, первинних профспілкових організаціях закладів вищої  освіти.

Станом на 26 жовтня 2019 року звітно-виборні збори, конференції відбулись у:

– 2 з 13 (або 15,38 %) районних організаціях Профспілки (Іршавській та Тячівській);

– 4 з 7 (або 57,14 %) первинних профспілкових організаціях закладів вищої освіти (ВДК МДУ, ГПК МДУ, ЗМТ, ЗІППО).

Звітно-виборні збори, конференції в організаційних ланках проходять відповідно до Статуту Профспілки, затвердженої Інструкції та Методичних рекомендацій. Роботу виборних профспілкових органів, де відбулися звіти і вибори, визнано задовільною. Гострих проблемних ситуацій не виникало.

Основна увага на зборах та конференціях зосереджується на вирішенні програмних завдань Профспілки з питань оплати праці, правовому захисті, охорони праці освітян, захисту їх соціальних, гуманітарних прав та інтересів, організаційного, фінансового зміцнення, удосконалення форм і методів внутрішньоспілкової роботи.

Смірнов Федір, спеціаліст з інформаційної роботи обласної організації Профспілки висвітлив підсумки роботи організаційних ланок Профспілки щодо оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року.

Було відмічено, що завдяки спільним діям обласної організації Профспілки та виборних органів профспілки протягом літнього сезону оздоровчими та відпочинковими заходами   в закладах оздоровлення області та за її межами було охоплено 953 дітей працівників галузі. Оздоровлювались та відпочивали діти освітян як у стаціонарних таборах, так і на морських базах відпочинку. Не обійшлося цьогоріч і без дитячого здоровлення за рахунок церковних та релігійних громад,  а також за кошти спонсорів.

Традиційно була відзначена активна робота щодо організації оздоровлення членів Профспілки голів виборних профспілкових органів.

Також були підбиті підсумки проведення ХVІІ спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпатської області. Були винесені подяки головам міських, районних організацій профспілки за організацію команд,  а голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич відзначила переможців та активних учасників змагань.

Про план доходів і видатків комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2020 рік. присутніх ознайомила Наталія Кробинець, головний бухгалтер обласної організації Профспілки.

На завершення роботи було розглянуто ряд внутрішньоспілкових питань та прийнято відповідні постанови.

Більше фото з президії ТУТ

Прес-служба обласної організації Профспілки