Закарпатські освітяни вибороли звання  найкращих спортсменів у країні

Закарпатські освітяни вибороли звання  найкращих спортсменів у країні

17 грудня 2019 року у Києві відбулося підсумкове у цьому році засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України одним з питань порядку денного якого було підведення підсумків проведення Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки.

   Так з метою забезпечення проведення III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки, було організовано та проведено всеукраїнські змагання з 5 видів: шахи, настільний теніс, плавання, футзал та волейбол. У змаганнях взяли участь  понад 500 членів Профспілки – працівників закладів освіти з 24 регіонів України.

   Змагання проведено за сприяння всеукраїнських федерацій з шахів, настільного тенісу, волейболу, асоціації футзалу України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, фізкультурно-спортивного комплексу «Економіст» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Міжнародної тенісної академії, ДПЗОВ «Пуща-Водиця», ЗОШ № 104 міста Києва.

   Заступник голови Профспілки, голова Організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської спартакіади Гарбаренко Л.А.  відзначила високий рівень організації і проведення змагань. Також було висловлено думку, що роботу виборних профспілкових органів всіх рівнів щодо організації фізкультурно-масової роботи можна вважати одним із пріоритетних напрямів статутної діяльності та важливим мотиваційним чинником профспілкового членства.

   Отже,  за результатами змагань з 5 видів спорту було визнано переможцями та нагороджено кубками III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки 2019 року наступні області:

за 1 місце – Закарпатську  обласну організацію Профспілки;

за 2 місце – Сумську  обласну організацію Профспілки;

за 3 місце – Миколаївську обласну організацію Профспілки.

   Кубок переможців був урочисто вручений голові Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти  і науки Тетяні Повханич.

  Посісти найвищу сходинку змагань нашим освітянам вдалося завдяки наступним результатам: друге загальнокомандне місце у волейболі, четверте у шахах, п’яте з настільного тенісу та плаванні і п’ятнадцяте у футзалі.

   Дане досягнення освітян Закарпаття – результат організаційної та послідовної роботи обласної та членських організацій Профспілки, яким висловлюємо вітання та величезну подяку за активність, підтримку та допомогу в усіх питаннях відрядження членів команд-учасниць.

   Усі разом – ми заслужили цю перемогу і вибороли звання найспортивніших освітян країни.

   Також Закарпатську область було відзначено за активну участь у комплектуванні збірної команди Профспілки та результативну участь у Міжнародній спартакіаді вчителів у Республіці Болгарія у 2019 році (III місце за загальнокомандним результатом).

Прес-служба обласної організації Профспілки