Відбулась XXIX-а міжгалузева спартакіада профспілок Закарпаття, присвячена 75-річчю утворення профспілок Закарпаття.

Відбулась XXIX-а міжгалузева спартакіада профспілок Закарпаття, присвячена 75-річчю утворення профспілок Закарпаття.

   Немає жодної області України, крім Закарпаття, де б обласні  профспілкові спартакіади проводилися 29-й рік поспіль. У спортивному комплексі «Юність» в місті Ужгороді відбулися фінальні змагання ХХІХ обласної міжгалузевої спартакіади профспілок, присвяченої 75-річчю профспілок Закарпаття, в яких взяли участь 12 збірних команд обласних організацій галузевих профспілок, облпрофради, підвідомчих організацій – усього понад 250 учасників. У проведенні спартакіади її організаторам допомагала обласна організація ФСТ «Спартак» (Микола Щадей).

  На урочистій церемонії відкриття спартакіади учасників і гостей  привітали голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько, в.о. начальника  управління молоді та спорту облдержадміністрації Олег Муртазін, головний суддя спартакіади, суддя Національної категорії Анатолій Плеханов. Музичним дарунком учасникам свята спорту став виступ соліста студії «Solo mio» обласного Будинку культури профспілок Сергія Юзьківа (керівник студії Тетяна Бабець).

   В усіх видах спартакіади була напружена спортивна боротьба. У волейболі серед жіночих та чоловічих команд перше місце завоювали спортсмени обласної організації Профспілки працівників освіти і науки (представники команд Ірина Сущенко та Василь Скукіс відповідно), а у міні-футболі – команда профспілки працівників агропромислового комплексу. Варто зазначити, що вперше міні-футбольна команда освітян Закарпаття (збірна освітян Тячівщини на чолі з Юрієм Бологом), виборола друге місце.

У дартсі  перемогу здобув Сергій Баркасій (освіта).

У змаганнях з шахів найсильнішими були Ольга Юшко та Володимир Рижонков (охорона здоров’я). Освітяни Ольга Захарець та Микола Тегзе посіли друге та третє місце відповідно.

 У шашках – Роксана Єнінгі (державні установи ) і Михайло Рішко (охорона здоров’я). Освітяни Куруц Мар’яна та Михайло Плець посіли  третє та друге місце відповідно.

У гирьовому спорті у ваговій категорії до 90 кг чемпіоном став освітянин Микола Прокоп, понад 90 кг –  його колега по команді Василь Діус.  В командному заліку у цьому виді перемогли освітяни.

У настільному тенісі кращими були Тетяна Бутко і Микола Рипкович (охорона здоров’я). На жаль представники команди Профспілки працівників освіти і науки Наталія Куля та Золтан Сіладі посіли шосте та друге місце відповідно.

Завершилися змагання видовищним видом – перетягуванням канату, де у вирішальному двобої освітяни, на чолі із Юрієм Жентичком виявилися сильнішими від медиків.

За підсумками спартакіади найбільшу кількість призових місць завоювали спортсмени обласних організацій профспілок:  працівників освіти і науки (Тетяна Повханич)  і охорони здоров’я (Володимир Турок) – по 11,  державних установ (Діана Гондорчин), культури (Наталія Товтин), машинобудування та будівництва (Василь Пазяк) – по 3. А усього призерами спартакіади в окремих видах стали представники 8 команд галузевих профспілок з 12 учасниць.

Виходячи з таких результатів, які можна розглядати як виняткове явище та враховуючи пункт 4 Положення про проведення у 2020 році ХХІХ обласної міжгалузевої спартакіади профспілок серед обласних організацій галузевих профспілок, в якому зазначено, що при підведенні підсумків спартакіади враховується кількість призових місць в усіх видах спорту, а при рівності усіх показників (І,ІІ,ІІІ місця) – за результатами в командних видах спорту. З чотирьох командних видів спорту команда обласної організації Профспілки працівників освіти і науки здобула перше місце у трьох дисциплінах, а отже – і абсолютну перемогу в загальнокомандному заліку.

Нагороди призерам змагань вручили голова облпрофради Володимир Фленько, головний суддя спартакіади Анатолій Плеханов, інші члени оргкомітету.

Щиро вітаємо усіх переможців та призерів, а команду Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки зокрема!

P00125 104419

DSCN0175

P00125 114352

DSCN0218

Більше фото ТУТ

Прес-служба обласної організації Профспілки