Профспілковці Закарпаття – проти антисоціальних законів

Профспілковці Закарпаття – проти антисоціальних законів

   Як і анонсувалось, 30 червня  в м. Ужгород на двох локаціях, а саме пл. Народній та пл. Поштовій профспілкові організації області провели Інформаційну кампанію, в ході якої ознайомили  громадян з позицією наймасовішої громадської організації людей праці стосовно триваючих спроб нинішньої влади, прийняти – незважаючи на економічну кризу і наслідки карантину – нові антисоціальні та антипрофспілкові закони. Захід  відбувся в рамках Всеукраїнської попереджувальної акції.

   Представники профспілок роздавали  мешканцям  міста та представникам ЗМІ листівки та  плакати, закликаючи їх підтримати боротьбу профспілок за права громадян.

   Перед профспілковими лідерами виступали голова Закарпатської  обласної ради профспілок Володимир Фленько,  керівники галузевих профспілок –  Тетяна Повханич (освіта та наука),  Діана Гондорчин (державні установи), Людмила Ляпіна  (соціальна сфера) та інші.

Присутні активісти охоче давали інтерв’ю представникам засобів масової інформації, які висвітлювали цей захід.

Відзначалось, що запропоновані парламентом і урядом нові закони про працю та № 2681 щодо діяльності профспілок спрямовані на подальше обмеження конституційних, трудових прав працюючих і обмеження ролі профспілок, які представляють їхні інтереси. Проштовхуючи ці законопроєкти, влада ігнорує як думку українських профспілок і видних юристів, так і зауваження міжнародних організацій та профспілкових центрів.

         Аналогічні Інформаційні акції  також відбулися в цей день у багатьох інших містах нашої країни. Наймасовіша акція відбулась у м. Київ.

Прес-служба обласної організації Профспілки