Щирі вітання з нагоди Дня народження

Щирі вітання з нагоди Дня народження

   18 липня святкує свій День народження голова Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Заслужений працівник Профспілки України Тетяна Федорівна Повханич.
Шановна Тетяно Федорівно!
Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Ваша багатогранна діяльність, заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйним ставленням до людей, завжди приводила до успішного вирішення всіх завдань, що стоять перед Вами.
Ваші чудові якості: вміння ладити з людьми, вирішувати численні проблеми, чуйно вловлювати життєві зміни, сприймати нове і втілювати це нове життя – здобули Вам заслужену повагу серед колег, спілчан області та за її межами.
Цінуємо Ваші якості талановитого сучасного керівника і сміливість приймати виклики складних завдань. Бажаємо велетенського здоров’я, іскрометного успіху, зростаючого достатку і міцного тилу.
Нашому колективу дуже пощастило працювати з таким прекрасним керівником. Тому хочемо побажати Вам сил, натхнення, ділових успіхів, бадьорості та оптимізму. Нехай всі Ваші плани втілюються в життя, рішення будуть вірними, а рідні з любов’ю і розумінням ставляться до Вашої нелегкої праці.
Нехай для кожного старту у Вас завжди вистачає натхнення та ідей, на кожному фініші чекає високий результат і гучна перемога!
Хай у Вашому житті буде багато яскравих свят, щасливих посмішок, добрих надій, веселих миттєвостей і великих перспектив!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила!
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі!
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

З повагою, голови міських, районних організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти працівники апарату  обласної організації  Профспілки