За перші тижні навчання на самоізоляції опинилися понад 5 тисяч школярів та...

За перші тижні навчання на самоізоляції опинилися понад 5 тисяч школярів та стільки ж педагогів

   В Україні станом на 9 вересня на самоізоляції через COVID-19 знаходяться 115 шкільних класів. Про цеповідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі «Сніданку на 1+1».

   «За перші півтори тижні навчання у школах на самоізоляції опинилися 115 класів – це понад 5 тисяч школярів, на COVID-19 захворіли 168 учнів та 130 вчителів. Аби ця кількість не зростала у геометричній прогресії, необхідно дотримуватися простих протиепідемічних правил та рекомендацій щодо організації безпечного навчального процесу, які МОЗ розробило спеціально для навчальних закладів», – зазначив Міністр.

  Максим Степанов наголосив, що ці правила стосуються, як алгоритму дій при спалаху хвороби у освітньому закладі, так і організації навчання та харчування учнів. Очільник МОЗ, зокрема, підкреслив, що наразі не існує жодних заборон щодо роботи шкільних їдалень.

   Міністр також вважає неприпустимою ситуацію, коли в деяких школах батьків змушують підписувати документ, який звільняє заклад від відповідальності, якщо дитина заразитися COVID-19. У цьому випадку він порадив батькам скаржитися до місцевих органів влади.

   Нагадаємо, що учора заступниця міністра освіти Любомира Мандзій написала, що станом на 9 вересня захворіло 130 педагогів та 168 учнів, а на самоізоляції перебувають 5564 педагоги та 115 класів.

За матеріалами – Урядового порталу