Пленум комітету Закарпатської обласної організації Профспілки – крок до звітно-виборної конференції

Пленум комітету Закарпатської обласної організації Профспілки – крок до звітно-виборної конференції

   10 вересня 2020 року в обласному Будинку культури профспілок відбувся XІІ пленум комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

    Захід відкривала голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич та виступила з інформацією «Про роботу президії комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки  за період з травня 2019 по серпень 2020 року».

    Відповідно до Статуту Профспілки працівників освіти і науки України, постанови президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020 року №П-27 «Про продовження повноважень у зв’язку з карантином» було від терміновано дату проведення чергової звітно-виборної конференції Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. Пленум  прийняв рішення про проведення ХХІ звітно-виборної конференції 8 жовтня 2020 року у м.Ужгород.

   Також на засіданні пленуму був затверджений звіт комітету обласної організації Профспілки про роботу за звітний період, рекомендації щодо формування робочих органів конференції, комітету, ревізійної  та мандатної комісій обласної організації Профспілки.

   Насамкінець був затверджений звіт про виконання зведеного бюджету доходів та витрат  Закарпатської обласної  організації Профспілки працівників освіти і науки за 2019 рік.

Прес-служба обласної організації Профспілки