З 5 жовтня діятиме нове епідемічне районування

З 5 жовтня діятиме нове епідемічне районування

   Державна комісія ТЕБ та НС оновила поділ регіонів за рівнем епідемічної небезпеки. Так, від сьогодні, 5 жовтня 2020 року, «червоний» рівень епідемічної небезпеки зберігатиметься у місті Тернополі, а замість Бережан Тернопільської області туди віднесено Канів Черкаської області.

   Канів потрапив до «червоного» рівня у зв’язку з тим, що у місті зафіксовано найвищий рівень захворюваності – 671 випадок на 100 тисяч населення, при загальнонаціональному рівні у 123 випадки.

  До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено 126 адміністративних одиниць, що на 15 більше, ніж минулого тижня, в тому числі 12 обласних центрів – Вінниця, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.

   «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за словами головного санітарного лікаря, буде буде встановлено у 274 адміністративних одиницях, що на 15 більше, ніж тижнем раніше, в тому числі він продовжуватиме діяти в місті Києві. До «зеленого» рівня віднесено 215 адміністративних одиниць.

   Найбільш загрозливу тижневу динаміку показують три міста – Харків, Полтава і Суми, – усі вони перебувають на «помаранчевому» рівні. Сумарно зростання нових виявлених випадків тиждень до тижня в цих трьох містах складає більше 40% усього тижневого зростання по країні.

Суттєву загрозливу тижневу динаміку до зростання захворюваності також демонструють міста Вінниця, Луцьк, Чернівці, Рівне, Чернігів, Запоріжжя та Черкаси, а також Слов’янський район Донецької області.

Нагадаємо, засідання Центральної комісії ТЕБ та НС проводитись щотижня. За результатами аналізу ситуації в регіонах визначаються рівні розповсюдження коронавірусу.

Епідемічні показники на рівні районів та міст обласного значення за посиланням.

За матеріалами – МОЗ України