Розроблено інтерактивний порадник «Школа в умовах Covid-19: готовність до викликів»

Розроблено інтерактивний порадник «Школа в умовах Covid-19: готовність до викликів»

   В Україні розроблено інтерактивний порадник «Школа в умовах пандемії» для керівників і колективів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

   Цей онлайн-інструмент має допомогти керівникам і педагогам оцінити готовність закладу до вирішення викликів, пов’язаних із COVID-19.

 Рекомендації, поради та ідеї, включені до Порадника, допоможуть закладам ефективно забезпечити неперервну якісну та інклюзивну освіту в умовах кризи, піклуючись про безпеку, фізичне та емоційне здоров’я учнів.

Зазначається, що порадник створено міжнародними експертами з урахуванням вже існуючих вітчизняних рекомендацій та з використанням матеріалів ЮНІСЕФ, ВООЗ та інших міжнародних організацій.

Під час розробки також враховано інформацію, яку надавали заклади освіти в межах попередніх опитувань, які проводилися МОН.

Розробники порадника – Міносвіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за участі міжнародних партнерів із Центру SeeD – радять залучити до роботи з ним колег, зокрема, заступників директора, шкільних психологів, соціальних педагогів та вчителів.

Ілюстрація з порадника