Засідання оглядової комісії обласного етапу огляду-конкурсу стану умов і охорони праці за...

Засідання оглядової комісії обласного етапу огляду-конкурсу стану умов і охорони праці за 2020 рік

   19 лютого 2021 року у м. Ужгород провела своє засідання оглядова комісія обласного етапу  Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці. Комісія  зазначила, що для участі у конкурсі свої заявки та відповідні матеріали подали заклади освіти у 2 категоріях.

Категорія І: дошкільні, загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади всіх типів.

1) УЗОШ №20-ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради;

2) Стужицька гімназія Ставненської сільської ради Ужгородського району;

3) Діловецька ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівського району;

4) Тур’я Бистрянська гімназія Тур’є-Реметівської сільської ради Перечинського району;

5) Заклад дошкільної освіти №6 «Казка» Берегівської  міської  ради.

Категорія ІІІ: вищі навчальні заклади ІІІ та ІV рівнів акредитації:

– Мукачівський державний університет.

    Розглянувши матеріали, направлені відповідними організаціями профспілки спільно з органами управління освітою міст та районів, обласна оглядова комісія зазначає, що питання охорони праці перебувають під постійним контролем адміністрацій закладів та профспілкових комітетів. У закладах освіти наявна нормативно-правова база з охорони праці. Забезпечується відповідність стану умов праці та навчання чинним нормативно-правовим актом з охорони праці та санітарним нормам і правилам проведення навчально-виховного процесу.

   Надані матеріали свідчать про те, що    у всіх закладах освіти, які подали матеріали на конкурс, проводиться відповідна робота щодо виконання чинного законодавства з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, дотримання протипожежних заходів, профілактики травматизму серед учасників освітнього процесу тощо.

   Отже, підсумовуючи усю наявну інформацію, обласна  оглядова  комісія  надала свої рекомендації  президії комітету обласної організації Профспілки, яка оголосить  переможців конкурсу на розширеному засіданні вже  24 лютого 2021 року.

Прес-служба обласної організації Профспілки