Профспілкові бухгалтери та скарбники отримали необхідні для звітності знання

Профспілкові бухгалтери та скарбники отримали необхідні для звітності знання

   15 квітня 2021 року відбувся онлайн семінар бухгалтерів/скарбників міських, районних організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти Закарпатської області.
   Тема семінару: Нова зарплатна звітність 2021.
   Відкрила захід голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич, яка відзначила пріоритетність подібних навчань та побажала плідної роботи учасникам.
   Головний бухгалтер обласної організації Профспілки Наталія Кробинець проінформувала, що затверджено нову форму Податкового розрахунку суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, а також сум утриманого податку з них та сум нарахованого єдиного соціального внеску. Також було наголошено на тонкощах заповнення, хто подає, у які строки та у який спосіб це можна зробити.
  Були проговорені правила заповнення форми, котрі можуть викликати запитання. Попри схожість із попередницею, в ній є чимало сюрпризів. Тож семінар виявився змістовним і насиченим.
   Наприкінці заходу учасники обмінялись думками стосовно даних нововведень та побажали один одному засвоєння усіх цих звітніх тонкощів, відсутності помилок і труднощів вже під час безпосереднього заповнення Об’єднаного розрахунку.
Прес-служба обласної організації Профспілки