Дослідження про право на свободу об’єднання в профспілки

Дослідження про право на свободу об’єднання в профспілки

    Вийшло найгрунтовніше за 30 років незалежності України дослідження про право на свободу об’єднання в профспілки: “Право на свободу об’єднань в професійні спілки як важлива складова захисту прав людини”.

   Пропонована публікація присвячена аналізу цієї актуальної проблеми. Увага зосереджується на широкому колі проблемних питань від міжнародно-правової практики забезпечення та реалізації права на свободу асоціації дотримання прав професійних спілок у контексті права на свободу асоціацій до проблемних питань реалізації прав профспілок. Розглянуті новели українського законодавства у сфері діяльності професійних спілок за період 2015 – 2020 років, проаналізовано судову практику у сфері діяльності професійних спілок за вказаний період часу. Розкрито роль профспілок у захисті прав людини, досліджено проблемні питання реалізації прав професійних спілок. Дослідження може бути цікаве широкому колу читачів, хто цікавиться даною проблемою, а також студентам вищих навчальних закладів.

Текст публікації у форматі PDF: “Право на свободу об’єднань в професійні спілки як важлива складова захисту прав людини”

Прес-служба обласної організації Профспілки