Підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в Стужицькій гімназії

Підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в Стужицькій гімназії

   Нещодавно були підбиті підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Закарпатської області в 2021 році. Відповідне рішення було ухвалено президією обласного комітету Закарпатської обласної організації Профспілки та колегією Департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації. За підсумками конкурсу перше місце обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу зайняв колектив Стужицької гімназії Ставненської сільської ради Ужгородського району.

   Нагородження переможців огляду-конкурсу проводилося урочисто на святі останнього дзвоника. З самого ранку в гімназії кипіла підготовка до святкування останнього дзвоника. Головні винуватці торжества – випускники дев’ятого класу. З червоними стрічками поверх нарядів, вони під гучні овації вчителів, батьків та гостей увійшли в приміщення класу, який став на цей час простором для урочистостей. Учні школи читали випускникам вірші напуття, а випускники 9-х класів виконали пісні та прощальний флешмоб.

   У цей день були вимовлені найтепліші і добрі слова. З напутньою промовою до випускників, учнів та їх батьків звернувся голова Ставненської територіальної громада Іван Мандрик. Побажання випускникам удачі й успіхів на життєвому шляху пролунало від директора гімназії Марії Голубки, учителів та батьків.

Привітала  учасників  урочистостей та підсумувала результат роботи колективу Стужицької гімназії у 2020-2021 навчальному році по створенню здорових і безпечних умов праці у закладі голова Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Повханич. У виступі було підкреслено, що огляд-конкурс проводиться з метою підвищення уваги  керівників закладів та установ освіти і профспілкових організацій до створення належних і безпечних умов праці, навчання відповідно до діючих вимог законодавства з охорони праці, мобілізації всіх працюючих установ та закладів галузі на попередження травматизму і професійних захворювань. Проведена велика й систематична робота щодо вдосконалення охорони праці в гімназії, наголосила Тетяна Повханич, а отже, це заслужена нагорода за перше місце всьому колективу під керівництвом директора Марії Голубка та голови первинної профспілкової організації Анатолія Васильняка.

Колектив Стужицької гімназії Ставненської сільської ради нагороджений Почесною грамотою Закарпатської обласної організації Профспілки та грошовою премією в розмірі 3000 грн. на забезпечення статутної діяльності, а від присутньої на заході голови об’єднаної організації Великоберезнянщини Профспілки працівників освіти і науки України Світлани Сег було вручено премію в розмірі 1000 грн.

Свято пройшло яскраво, барвисто, з хвилюючим настроєм і позитивними емоціями.

Світлана Сег, голова об’єднаної організації

 Великоберезнянщини Профспілки

 працівників освіти і науки України