Оздоровлення та відпочинок членів галузевої профспілки та їх дітей влітку 2021 року

Оздоровлення та відпочинок членів галузевої профспілки та їх дітей влітку 2021 року

    Оздоровлення членів галузевої профспілки та їх дітей влітку 2021 року здійснюється згідно затвердженій Програмі «Оздоровлення і відпочинок 2021 року» з урахуванням обмежувальних заходів через COVID-19. Так, оздоровлення та відпочинок відбувається за трьома напрямками: відпочинок на морі, оздоровлення в санаторіях, літнє оздоровлення та відпочинок дітей членів профспілки на базах заміських оздоровчих таборів області та за її межами.

   Згідно укладених та підписаних договорів, освітянам-членам профспілки, надають свої послуги наступні оздоровчі заклади:  ДП клінічний «Санаторій «Сонячне Закарпаття» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (с. Поляна Мукачівського району Закарпатської області), ДП Санаторій «Шаян» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (с. Шаян Хустського району Закарпатської області), санаторій «Орлине гніздо» (м. Виноградів, урочище Виннички, 35), ДП клінічний санаторій «Авангард» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (м. Немирів Вінницької області).

   До усіх голів територіальних організацій Профспілки була доведена інформація щодо графіків заїздів, квот на путівки серед членських організацій, механізм оплати та отримання путівок, їх вартість та необхідний пакет документів для пред’явлення їх членами профспілки по місцю знаходження.

Станом на 08 липня 2021р. у санаторіях оздоровилось 234 спілчанина, а 126 дітей членів профспілки оздоровилось та відпочило на базах заміських оздоровчих таборів області та за її межами.

Традиційно проходить і організація відпочинку членів профспілки та їх дітей влітку 2021 року на базі відпочинку «Галчонок» (смт. Затока, Білгород-Дністровського району, Одеської області): графік змін організований, квоти розподілені, трьохсторонній договір з базою підписаний. Починаючи з 10 червня поточного року вже відбулось 3 заїзди з 7 запланованих у яких на морі відпочило 165 членів профспілки та їх дітей. Заїзди триватимуть до 15 серпня 2021 року.

   У 2021-му році, як і в минулому, особлива увага приділяється питанню дотримання санітарно-гігієнічних норм та протиепідемічних правил як під час доїзду до локації оздоровлення чи відпочинку, так і безпосередньо вже на місці.

   За додатковою інформацію звертайтесь до голів територіальних організацій.

Прес-служба обласної організації Профспілки