Співчуття з приводу тяжкої втрати

Співчуття з приводу тяжкої втрати

   Закарпатська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, районні, міські, об’єднані організації Профспілки, профкоми закладів вищої освіти поділяють біль непоправної втрати і висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати – раптової смерті голови первинної профспілкової організації працівників та студентів Мукачівського державного університету – Ігнатишин Марії Василівни, серце якої перестало битися на 66 році життя

   Висококласний фахівець та ініціативний науковець, кандидат економічних наук, доцент М. В. Ігнатишин протягом своєї трудової діяльності обіймала посади начальника управління податків і зборів з юридичних та фізичних осіб, заступника начальника відділу субсидій Мукачівського міськвиконкому, професора кафедри фінансів і кредиту, завідувача кафедри фінансів і кредиту, вченого секретаря спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій економічних спеціальностей.

   Поряд з науковими та професійними досягненнями у роботі Марія Василівна здійснювала значний особистий внесок у захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів первинної профспілкової організації співробітників та студентів МДУ. На громадських засадах була тривалий час головою ревізійної комісії профспілкової організації, а з 02 квітня 2019 року на позачерговій звітно-виборній конференції була обрана головою первинки.

  Світла пам’ять про Марію Василівну: науковця, професіонала своєї справи та профспілкового лідера назавжди залишиться в серцях колег, друзів і всіх, хто спілкувався з цією чудовою людиною.

          Сумуємо разом з Вами та підтримуємо у годину скорботи.

Комітет обласної організації Профспілки